Dojazd / GPS
Będzin
ul. Sielecka 93B

GPS N: 50° 18' 28"
E: 19° 8' 38"  

Zobacz dojazd

Kontakt
  • telefon :

    (032) 267 - 57 - 14

  • fax :

    (032) 267 - 59 - 14

  • e-mail :

    wirex@wirex.bedzin.pl

Zobacz kontakt

Wybierz Kategorie

O firmie

Spółka Wirex do przedsiębiorstwo o korzeniach firmy rodzinnej, dające obecnie zatrudnie blisko 50 osobom prowadząc działalność w wielu zrożnicowanych sektorach działalności.

Firma powstała w 1992 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się głównie obrotem złomem stalowym. W szybkim czasie stała się jednym z głównych dostawców Huty Katowiece i Huty Zawiercie.

Wkrótce działalność zostala rozszerzona o sprzedaż detaliczną i hurtową wyrobów stalowych ze wszystkich polskich hut stali. Do dzialalności handlowej dołączona została działalność usługowo-produkcyjne obejmująca wyrób elementów ze stali: bram, ogrodzeń, balustrad i konstrukcji stalowych. Powstał również sklep firmowy oraz wypożyczalnia przyczep towarowych i lawet samochodowych.

Wysoka sprzedaż elementów stalowych pozwoliła nam uzupełnić ofertę o trasport nisko i wysokotonażowy, głównie na potrzeby obiorców wyrobów hutniczych a także rozszerzyć działalność produkcyjną o kontenery stalowe, pojemniki samowyładowcze i produkcję przyczep. Poszerzyliśmy również ofertę dla sektora budowlanego oferując kruszywa i usługi budowlane ( wyburzenia, rozbiórki i prace ziemne ).

Obecnie spółka inwestuje w działalność pro-ekolgiczną poszerzając wciąż ofertę o kolejne segmenty recyklingu. Oprócz wymienionych działalności obecnie prowadzimy skup złomu i metali kolorowych, kasację i recykling samochodów, odbiór, recykling i utylizację odpadów budowlanych. 

Liczymy, że nasze zaangażowanie w ekologię przekona Państwa do wyboru właśnie naszych produktow.